top of page

TELLIMISE INFO JA KKK

 

Siit leiate infot tellimise kohta ja enim esitatud küsimuste kohta. Küsimuste või kommentaarid puhul võtke meiega ühendust telefonil +37255976020 või kirjutage raul.velt@mail.ee

KUI PALJU MAKSAB TRANSPORT?

Tellimuste kohale toomine on Tallinna ja Harjumaa piires tasuta ja tellimused tuuaks kohale alates makse laekumisest järgneval tööpäeval või vastavalt kokkuleppele. Väljaspool Harjumaad kasutatakse üldjuhul tellimuse transpordiks transportteenuseid, mille eest tasub ostja. Transpordi hind pakiautomaati kasutades on 3€. Üle 50€ ostude puhul on transport üle Eesti tasuta. Postiautomaadi puudumisel sihtkohas on võimalik kasutada ELS-i postikullerit, sellisel juhul võtame tellijaga ühendust ning tellimusele võivad lisanduda vastavad transpordikulud.

01

MILLAL TELLIMUS KOHALE TUUAKSE?

Tellimus saadetakse teele peale makse laekumist. Tallinna piires on kohale toomine tasuta ja tellimus tuuakse kohale makse laekumisest järgmisel tööpäev.

Tellimused väljaspool Tallinnat saadetakse teele makse laekumisele järgneval tööpäeval. Kui tarneaeg peaks olema pikem, teavitatakse sellest klienti enne kauba väljasatamist.

02

KAS SAAN TELLIDA KA LIITRIPÕHISELT?

 

Jah, täidame tellimusi ka liitripõhiselt - valikutes on 1L; 5L; 11 L ja 33L anumad. Liitri hind jääb kõikidel kogustel samaks. Tellides autokeemiat liitripõhiselt, saate toote kätte mitteoriginaal pakendis.

03

KUI KAUA ON MUL AEGA PEALE TELLIMUSE ESITAMIST MAKSTA?

 

Maksmata tellimus kehtib 7 päeva peale tellimuse esitamist, peale seda see tühistatakse.

04

KUST SAAN TOODETE KASUTAMISE KOHTA LISAINFOT?

 

Toodete kohta saate infot kodulehel tootele klikkides. Juhul, kui Te pole autokeemiaga varasemalt palju kokku puutunud või soovite spetsiifilist infot toote kasutamise kohta, siis võtge meiega julgelt ühendust. Aitame kõiki oma kliente suurima heameelega!

05

bottom of page